SEO SEM Danışmanlığı

SEO SEM danışmanlığı, dijital ticaretinizin en başarılı şekilde ve hedef kitle doğrultusunda faaliyet etmesi üzerine verilmektedir. Danışmanlık hizmetleri alanında olan SEO ve SEM hizmetleri, arama motoru optimize sistemleri dahilindedir.

Her iki optimizasyonda da ekonomik fiyatlarla daha fazla kullanıcıya erişim sağlayabilmeniz ve e-ticaret sistemlerinde yükselen bir başarı elde etmeniz üzerine tasarım, çalışmalar sağlanmaktadır.

SEO Danışmanlığı Nedir?

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu olarak nitelendirilen Search Engine Optimization ifadesinden oluşmaktadır. Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında, anahtar kelime uyumları ile hedef kitleye ilk sıradan erişim sağlamak üzere oluşturulan bir reklam- tanıtım sistemidir.

SEO SEM danışmanlığı hizmetleri dahilinde firma, kurum ve markanızın dijital alandaki mevcut durumunu analiz ediyor ve çalışmalar ile ürün ve hizmet tanıtımınızı ilk sıralardan yapmanızı sağlıyoruz. Google’in liste sıralaması, kalite değerlendirme sıralaması olarak nitelendirilmekte ve farklım kriterler analiz edilerek kullanıcılara web sunumları yapılmaktadır.

SEO danışmanlık hizmetlerimizde, firmanızın bir adım değil en önde olmasını sağlıyor, anahtar kelime uyumları ile kullanıcıya maksimum hız ile erişim sunuyoruz.

SEM Danışmanlığı Nedir?

SEM, Search Engine Marketing olarak ifade edilen ve arama motoru pazarlaması olarak bilinmektedir. Google ve tüm arama motorlarında hedef kitle odaklı reklam sunumlarının yapılmasıdır.

SEO SEM danışmanlığı alanında firma bütçenize uygun ve diğer reklam platformlarından daha etkin kazanımlar sağlayacak çalışmalar ile faaliyet gösteriyoruz.

Google Adwords reklamları, sosyal medya reklamları da danışmanlık alanımızda olup, SEO ve SEM formatları ile senkronize olarak uygulamaktayız.

SEM uygulamaları, SEO’dan farklı olarak paralı verilen reklamlar olarak düşünülebilir. Sadece liste sıralaması şeklinde değil arama motorlarında yan kısımda sunulan reklam pencereleri ile vitrin oluşturmak ve kullanıcının aradığı ürün, hizmet veya anahtar kelime uyumuna göre ürününüzün doğrudan sunumunun yapılabilmesidir.

Dijital reklam ve tanıtım alanında özellikle e-ticaret sistemleri için en önemli faktörler olan SEO SEM danışmanlık hizmetlerinde; analiz, rapor oluşturma, rakip firma analizleri, firma hedef, potansiyel ve bütçe değerlendirmeleri dahilinde kurumunuza özel sunumlar yapıyoruz. Metin ve görsel içerikler, site içi ve site dışı SEO SEM geliştirme teknikleri ile kaliteli içerikler sunuyoruz.