Network Danışmanlığı

Danışmanlık hizmetleri alanında sunduğumuz network danışmanlığı ile ağ analiz sistemleri, tasarım ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Kurum ve firmaların LAN ve WLAN yapılarını analiz ediyor ve sorunları çözüyoruz. Yerel ve genel alan ağlarındaki sorun, aksaklık veya onarılması gereken durumların kontrol ve analizlerini yaparak, tespit ettiğimiz network alanlarında danışmanlık faaliyetleri sunuyoruz.

Ağ Analiz Hizmet Seçenekleri

Ağ analizlerimiz profesyonellikle donatılmış mühendis kadromuz tarafından yapılmakta ve alt yapınızın kesintisiz ve sorunsuz çalışması için hizmet sunmaktayız. Kurumsal ağ al yapısı danışmanlık hizmetlerinde keşif, analiz, sorun giderme ve alt yapı ayarlama modülleri ile hizmet sunuyoruz. Network danışmanlığı alanında sadece analiz değil şayet kurumsal platformunuzun ihtiyacı doğrultusunda ağ tasarım hizmetleri de sunuyoruz.

Bu tasarımların belirlenmesi, rapor oluşturulması ve hizmet alanları projelendirilerek sunulmaktadır. Ağ yapısının yeniden tasarlanması ile topoloji oluşturma alanında verdiğimizi hizmetler network danışmanlık hizmetleri dahilindedir.

Network Danışmanlık Hizmetleri

Projenin amacı ve genel niteliğini belirleyerek, danışmanlık hizmetlerini sunuyoruz. Bu alanda sunduğumuz hizmet seçenekleri şu şekilde sıralanabilir;

 Mevcut Ağ Yapısı Analizi

 Fiziksel Topoloji

 Genel Yapı Bilgisi

 Bağlantı Yapısı Ağ Diyagramları

 Mantıksal Topoloji

 Kablolama

 Yüksek erişebilirlik

Network danışmanlığı hizmetleri dahilinde ayrıca;

Olması Gereken High Level Design (HLD), Yüksek Erişilebilirlik (High Availability) ve Yönlendirme (Routing) sistemleriyle çözümler sunuyoruz. Hizmet alanı ve kapsam nitelikleri dahilinde Servis Kalitesi (Quality of Service), Güvenlik (Security) ve Ağ Yönetimi (Network Managament) sistem, yazılım, proje geliştirme ve Sorun Giderimi (Troubleshooting) hizmet seçenekleriyle profesyonel nitelikte hizmet sunumu gerçekleştiriyoruz.

Network Danışmanlığının Avantajları

Kurum, firma ve sizin için maliyet açısından avantaj sağlayan network danışmanlık hizmetler, operasyon harcamalarında azalma sağladığı için ekonominize katkı sağlar. Ağ yönetimi kapasitesine artış sağlanırken, firmanızın hedefleri doğrultusunda destek sunar.

Dijital sistemlerde ve e-ticaret sistemlerinde sirkülasyon, iş sürekliliği sağlar. Kurumunuzun var olan altyapısındaki ürünler ve network analizlerinin yapılması, sorunların giderilmesi ve platformunuzun daha nitelikli şekilde sunum yapılabilmesi üzerine ürün ve servis çalışmaları sunuyoruz.

Sistem danışmanlığı, servis ve destek hizmetleri ile 7/24 kesintisiz alt yapı ürünleri, sorunsuz ağ sistemi çalışmaları sunuyoruz.