Mobil Yazılım

Mobil yazılım ve uygulama hizmetlerimizle, firmanıza özel çalışmalar sunuyoruz. Web mobil hizmetlerinde; yazılım, programlama, kurumsal kimlik çalışmaları ve optimizasyon gibi seçeneklerle profesyonel nitelikte hizmet sunuyoruz.

Sosyal medya yönetim çalışmalarının yanı sıra sosyal medya tasarım ve yazılımlarıyla seçenekler sunuyoruz. Özellikle e-ticaret sistemlerinde mobil yazılımın önemini biliyor ve kurumunuza, işletmenize özel yazılımlar sunuyoruz.

Mobil Yazılım Hizmetleri

Tüm mobil cihazlar, akıllı telefon ve tabletler ile uyumlu özellik sunan mobil yazılımlar ile web sitenizi erişilebilir forma ulaştırıyoruz.

Mobil yazılım hizmetleri dahilinde sunduğumuz;

  • Sosyal Medya
  • Proje Geliştirme
  • SEO Optimizasyon
  • HTML 5 Uygulama
  • Mobil web tasarım

Gibi hizmetler ile marka ve firmanıza eksiksiz donanımlar sağlıyoruz. Mobil tasarımlarda IOS ve Android uyumlu yazılımlar ile kurumunuzun ihtiyaçlarına yönelik belirleme yapıyor ve mobil uygulama sistemlerinde uyumlu şekilde çalışacak yazılımları, firmamız bünyesinde geliştiriyoruz.

Mobil web tasarım projelerinde, firmanıza özel yaratıcı ve yenilikçi tasarımlar kullanıyor, özgün sunumlarla fark yaratıyoruz.

Mobil Uygulama Özellikleri

Mobil yazılım hizmetlerinde tasarımın yanı sıra içerik üretimleri ve çeşitli bağlantı uygulamaları ile projelerimizi sunuyoruz. Bulunduğunuz sektör ve faaliyete uygun şekilde ürün tanıtımları, içerik tanıtım formülleri, satış ve satın alma modülleri gibi etkinlikler hazırlıyoruz.

Hizmet tanıtımı odaklı firmalar için de web sitesine benzer ve bütün içerikleri kapsayacak şekilde mobil konsept uygulaması sunuyoruz. Kullanıcı iletişimleri, menü ve içerik oluşturma- geliştirme özelliklerinin yanı sıra site içi ve site dışı SEO uyumu sağlayarak, mobil uygulama ile hedef kitlenizin doğrudan erişmesini sağlıyoruz.

Markanıza Özel Mobil Konseptler

Mobil teknoloji sistemlerinde deneyimli yazılım kadromuz ile tasarım, reklam ve proje geliştirme hizmetleri sunuyoruz. IOS, Wındows ve Android gibi tüm platformlarda uyumlu, ekran çözünürlüklerinde sorunsuz çalışan tasarımlar geliştiriyoruz.

Java, Objective C, Cordova, Node JS gibi yazılım dillerinde geniş bir yelpaze sunarak, eğitim desteğiyle de pratik opsiyonlar sunuyoruz. Yenilikçi vizyonumuz ile en yeni teknolojileri ve dijital yenilikleri kullanarak çoklu platform mobil uygulamaları sunuyoruz.

Zenginleştirilmiş uygulama seçenekleriyle, navigasyon, sesli komut, anlık mesajlaşma gibi formüllerle benzersiz tasarımları size özel sunuyoruz.