Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, firma ve markalara, şahıs işletmeleri ya da kuruluşlara, kurumsal donanım olarak nitelendirilebilir. Kurumların imajını belirten ve sektörel olarak kimlik sunan çalışmalar, kurumsal kimlik alanındadır. Bu çalışmalar reel sistemler ve dijital sistemler olarak gruplandırılır.

Firmaların faaliyet gösterdikleri alanda kurumsallığını ifade eden dijital kimlikler, sadece yerel kazanımlar değil ulusal ve global alanda da kurumsal kimlik sunumu sağlayarak, ticaretin veya hizmetlerin marka bilinirliğini artırır.

Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Firma ve işletmelerin ürettiği ürünler ve ürünlerin oluşum, dağıtım, iletişim gibi her alanında kullanılan öğelerdir. Ambalajlardan zarf ve dosyalara, antetli kağıtlardan, reklam logolarına dek her bir öğe, kurumsal kimlik ürünü olarak değerlendirilir.

Dijital tanıtım alanı dahilinde olan tüm kurumsal kimlik öğelerinde hizmet veriyor, dijital dünyada marka bilinirliğinizi artırıyoruz.

Reklam ve tanıtım aracı olarak en etkili metotlar olan kurumsal kimlik çalışmalarında, logo tasarımları, afiş ve bayrak tasarımları, promosyon ürünleri, dijital reklam ürünleri, bloknotlar gibi tüm detaylarda profesyonel çalışmalar ve markanıza, işletmenize özel sunumlar yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Öncelikle firmanıza özel logo, marka yazılım ve dijital kimlik oluşturma çalışmaları sunuyoruz. Size özel projede tasarım oluşturmak, zamanında hazırlamak ve sunum yapmak bizler için önemlidir.

Profesyonel hizmet ve yenilikçi vizyonumuz ile tüm kurumsal kimlik çalışmalarında her detayı özene inceliyor ve yeni başarıları referans ağımıza katıyoruz.

Bütünsel, senkronize, uyumlu ve firmanıza uygun logo tasarımları, kurumsal kimlik çalışmalarıyla hem kurum içinde hem kurum dışında tasarım hizmetleri sunuyoruz.

 Kurum İçi Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Amblem / Logotype çalışmalarının yanı sıra;

  • Antetli kağıt ve zarf tasarımı
  •  Kartvizit ve dosya tasarımı
  •  Bloknot ve haberleşme formlarının tasarımı

Gibi çalışmalarla kurum içindeki tüm tasarımlarda kurumsal kimliğinize uygun, özgün ve nitelikli projeler sunuyoruz.

 Kurum Dışı Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Muhasebe belgelerinde; fatura, irsaliye, makbuz, sürekli formlar, çek, senet, evrak gibi öğe tasarımlarının yanı sıra;

  • Kit, Broşür, Katalog
  • Föy, el ilanları, poster ve afişler
  • Dönkart ve pankart tasarımları
  • Mönü, takvim, kartlar
  • CD kapağı ve etiket
  • Davetiye, sertifika ve onur belgesi

tasarımlarıyla hizmet veriyoruz.